הינך נמצא כאן

ים תטיס

Yam Tethys shadow
פרויקט ים-תטיס החל את מהפכת הגז הטבעי בישראל. פיתוח תגליות הפרויקט על ידי מיזם ים-תטיס (שותפויות קבוצת דלק ונובל) הניע מהלך תשתיות לאומי עצום שכלל פיתוח צנרת הולכת גז בישראל והסבת תחנות כוח פחמיות של חברת החשמל לתחנות שמונעות בגז טבעי

מאגר הגז תמר

בחודש מרץ 2013 החלה הזרמת הגז הטבעי ממאגר תמר, ובכך עשתה ישראל צעד ענק לקראת עצמאות אנרגטית. ארבע שנים בלבד לאחר גילוי שדה הגז תמר בשנת 2009, הושלם פיתוחו, בהליך מואץ שנועד לענות על הצורך המידי של ישראל בגז טבעי לאור הפסקת האספקה ממצרים.

מאגר הגז לוויתן

Leviathan Shadow
תגלית לוויתן היא ההבטחה הגדולה של משק האנרגיה הלאומי ומנוע צמיחה כלכלי למדינת ישראל ואזרחיה. עם משאבים בהיקף 621 BCM גז טבעי, לוויתן הוא התגלית הגדולה בעולם במים עמוקים בעשור הקודם ומכיל כשני-שליש ממשאבי הגז שהתגלו לחופי ישראל עד כה

מאגר הגז אפרודיטה

Afrodita Shadow
תגלית אפרודיטה היא התגלית הראשונה והיחידה עד כה במים הכלכליים של קפריסין. שדה אפרודיטה (בלוק 12) מכיל מעל ל-120 BCM גז טבעי, המיועדים לשימוש מקומי וליצוא למדינות שכנות.

דלק קידוחים ואבנר חיפושי נפט שותפות בשמונה חזקות במים הכלכליים של ישראל. השותפויות מחזיקות גם ברישיונות נוספים אשר טרם נקדחו, שיכול שטומנים בחובם פוטנציאל נוסף שטרם מומש.